Kompletná kŕmna zmes pre bažanty BAŽANT MAXI 25kg

Kód: 1834
€19,40 €0,78 / 1 kg
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Granulovaná zmes vhodná pre bažanty, kohútov a prepelice od 6. týždňa veku. Zakrmujem sa až do konca odchovu alebo výkrmu. Svojím zložením napomáha rýchlemu rastu.

Ponúkame 25kg balenia.

Detailné informácie

AKCIA 10 + 1
AKCIA 10 + 1
pri nákupe 25kg balení krmiva LEN OSOBNÝ ODBER
Krmivá pre hospodárske zvieratá ENERGYS
KVALITNÉ KRMIVÁ
pre hospodárske a domáce zvieratá
Záhradný sortiment
SLOVENSKÉ HNOJIVÁ
pre zdravie a silu rastlín

Podrobný popis

Krmivo pre bažanty BAŽANT MAXI vysokej kvality značky ENERGYS. 

Popis

Granulovaná zmes vysoké akosti pre výkrm a odchov bažantov, kohútov a prepelíc od 6. týždňa veku do ukončení výkrmu alebo odchovu. Podporuje rýchly rast a vysokou mäsitosť Vašich zvierat.

Analytické zložky

Hrubý protein 20.00 %, Hrubé oleje a tuky 4.20 %, Hrubá vláknina 4.50 %, Hrubý popel 5.70 %, Lysin 1.02 %, Methionin 0.48 %, Vápník 0.90 %, Fosfor 0.66 %, Sodík 0.14 %. Doplnkové látky 3a672a Vitamin A 9950.00 m.j./kg, E671 Vitamin D3 2985.00 m.j./kg, 3a700 Vitamin E/all-rac-alfa-tokoferol acetát 13.00 mg/kg, E4 Měď-Cu (Síran měďnatý pentahydrát) 20.00 mg/kg, E6 Zinek-Zn (Síran zinečnatý monohydrát) 73.00 mg/kg, E5 Mangan-Mn (Oxid manganatý) 93.00 mg/kg, E1 Železo-Fe (Síran železnatý heptahydrát) 66.00 mg/kg, E8 Selen-Se (seleničitan sodný) 0.50 mg/kg, 3b201 Jód-I (jodid draselný) 1.00 mg/kg, 4a1640 6-fytáza EC 3.1.3.26 503.00 FTU/kg, Endo-1,4-beta-xylanáza EC 3.2.1.8 1608.00 U/kg. Doporučené dávkovanie Krmivo je určené pre bažanty, kohúty a prepelice od 6. týždňa veku. Je vyrobené vo forme granúl. Zakrmujem sa až do konce výkrmu alebo odchovu, kŕmi sa ad libitum.

Forma

3,2 mm granule

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre bažanty a prepelice
Hmotnosť: 25.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka ENERGYS HOBBY sa zaoberá výrobou vysoko kvalitného krmiva pre hospodárske zvieratá. Závod a zároveň centrála v obci Marefy pri Bučoviciach vyrobí ročne viac ako 150 000 ton kŕmnych zmesí. Rovnaký objem vyprodukuje aj ďalší závod v obci Běstovice pri Chocni, vďaka čomu sa radí k popredným výrobcom v Českej a Slovenskej republike. So 155 zamestnancami v Českej republike patrí do úspešnej rodinnej firmy De Heus, ktorá pôsobí v mnohých krajinách na celom svete. Jej centrála spolu s moderným výskumným laboratóriom sa nachádza v holandskom Ede-Wageningene. Spoločnosť De Heus zamestnáva viac než 5 000 zamestnancov naplňujúcich koncept Powering progress s atribútmi: Kvalita, Výsledky, Nezávislý partner, Byť lepší a Podnikavosť.

Zvieratá v dobrej kondícii
Základným predpokladom úspešného chovu je dobrá kondícia zvierat založená na vyváženej strave. Značka Energys hobby ponúka bohatý sortiment krmív, ktoré v plnom rozsahu zabezpečujú zdravý vzhľad a výkonnosť zvierat. Ponuka zahŕňa vysoko kvalitné granuly pre rôzne zvieratá bez ohľadu na ich vek. V úsilí o najlepšie krmivá sme dosiahli skvelý pomer kvalita/cena s ohľadom na výživové hodnoty, použité suroviny či úžitkovosť. V oblasti kvality a bezpečnosti sme získali osvedčenia, ktoré potvrdzujú vysokú profesionalitu značky Energys hobby. Môžete si byť istí, že kŕmne zmesi od nás dostanú vaše králiky, sliepky, ovce alebo morčatá do skvelej kondície. Lesklá srsť, zdravší vzhľad, vyššia znáška a mäsitosť sa stanú známkou vášho dobrého chovu.

Výnimočná kvalita vďaka inovácii a know-how
Kvalitné krmivo sa však nedá produkovať bez neustáleho rozvoja. V odbore platíme za progresívnu firmu s jedinečným know-how založeným na medzinárodnej skúsenosti zo špecializovaných výskumov. Zavádzame vlastné moderné technológie a vykonávame priebežný monitoring výroby (dokážeme vystopovať číslo šarže a celý jej výrobný proces). Od certifikačných autorít sme získali rad osvedčení preukazujúcich našu kvalitu a správnu výrobnú prax. Vieme poradiť s výživou zvierat prostredníctvom obchodných špecialistov, ktorí sledujú najnovšie poznatky k tejto problematike. Udávame trend aj v obalovom dizajne. Moderná forma a grafika našich obalov podčiarkujú prestíž značky a posúvajú celkové estetické riešenie produktov. Výrobky Energys hobby jednoducho nemôžete prehliadnuť.

Dostupnosť a profesionálny prístup
Ako etablovaná firma máme prepracovaný postup od nákupu surovín cez samotnú výrobu až po logistiku. Vďaka dokonalej sieti distribútorov sú naše výrobky ľahko dostupné po celej Českej a Slovenskej republike nielen pre firmy, ale aj pre drobných chovateľov na vidieku. Dôkladne budovaná sieť stavia na profesionálnych a férových vzťahoch s distribútormi. Rovnako pristupujeme k našim zákazníkom, ktorým ponúkame špičkový poradenský servis skúsených odborníkov.

Značka Energys hobby reprezentuje výrobky pre 21. storočie a prináša chovateľom vysokú kvalitu, inováciu, širokú dostupnosť a profesionalitu.

Zdroj: O nás | Energys hobby