info@famchopo.sk
  • Eminent dog ADULT LARGE BREED 3kg

Eminent dog ADULT LARGE BREED 3kg

  • Kód produktu: 1911
  • Dostupnosť: Informujte sa e-mailom
  • 10,00 EUR

  • Bez DPH: 8,33 EUR

Pre psov veľkých plemien a obrých plemien


Veľké a obrie plemená psov často trpia problémami s pohybovým aparátom (vysoká záťaž kostry a kĺbov kvôli vyššej hmotnosti psa) a majú ťažkosti s trávením. Tomu je prispôsobená aj receptúra krmiva, ktorá udržuje psa vo vynikajúcej kondícii. Chondroitin, glukosamin a ideálny pomer vápniku a fosforu zaisťujú správnu funkciu kĺbov. FMP systém optimalizuje trávenie, L-karnitin spolu s vitamínmi E a C podporujú srdečnú činnosť.


Imunita: betaglukany, MOS a FOS posilujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu, podporujú ochranu a regeneráciu buniek.


Kondícia: esenciálne aminokyseliny lysin a methionin sú dôležité pre obnovu svalového tkaniva a napomáhajú udržovať dobrú kondíciu zvieraťa.


Koža: omega-3 a 6 mastné kyseliny obmedzujú výskyt kožných problémov. Vitamíny skupiny B (niacin, kyselina pantotenová, aj.) a vitamín A regenerujú kožu a ovplyvňujú kvalitu srsti.


Chrup: optimálny pomer vápnik/fosfor a tiež ideálny tvar a štruktúra granulí podporujú zdravý chrup.


Zloženie: hydinová múčka (26%), kukurica, pšenica, hydinový tuk, ryža, slnečnicové semienka, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, kokosový olej, MOS ( mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukany, doplnkové látky, lysin, methionin, cholin-chlorid, L-Karnitin, glukosamin, chondroitin-sulfát, biotin, probiotická kultúra.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: krmivo pre psy, eminent