info@famchopo.sk
  • Eminent dog ADULT 3kg

Eminent dog ADULT 3kg

  • Kód produktu: 1909
  • Dostupnosť: Informujte sa e-mailom
  • 10,00 EUR

  • Bez DPH: 8,33 EUR

Eminent adult - kompletné krmivo pre dospelé psy malých a stredných plemien


Receptúra rešpektuje špecifické nutričné požiadavky malých a stredných plemien psov a dodáva im dostatok energie na celý deň. Ľahko straviteľné bielkoviny (kvalitné kuracie mäso), ideálna hladina tukov (predovšetkým hydinový tok a kokosový olej) a ďalšie prídavky zaisťujú vynikajúcu kondíciu a vitalitu. Krmivo udržuje optimálnu hmotnosť, kvalitnú srsť, posiluje imunitu a zaisťuje dobré trávanie (FMP systém).


Imunita: betaglukany, MOS a FOS posilujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu, podporujú ochranu a regeneráciu buniek.


Kondícia: esenciálne aminokyseliny lysin a methionin sú dôležité pre obnovu svalového tkaniva a napomáhajú udržovať dobrú kondíciu zvieraťa.


Koža: omega-3 a 6 mastné kyseliny obmedzujú výskyt kožných problémov. Vitamíny skupiny B (niacin, kyselina pantotenová, aj.) a vitamín A regenerujú kožu a ovplyvňujú kvalitu srsti.


Chrup: optimálny pomer vápnik/fosfor a tiež ideálny tvar a štruktúra granulí podporujú zdravý chrup.


Zloženie

hydinová múčka (27%), kukurica, pšenica, hydinový tuk, ryža, slnečnicové semienka, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienka, kvasnice, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukany, doplnkové látky, cholin-chlorid, lysin, methionin, L-karnitin, biotin, probiotická kultúra.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: krmivo pre psy, eminent